حمله یهودی ها به یاد بود هولو کاست/تبانی صهیونیست ها با هیتلر برای تاسیس اسرائیل/ مجازات به خاطر سقط جنین
سایت بی بی سی از درگیری بین یهودیان اسرائیل با صهیونیست ها گزارش داد.

سه فرد یهودی به موزه یادبود هولوکاست حمله کردند.
سخنگوی پلیس اسرائیل گفت که این سه نفر به خرابکاری در این محل و چند مکان دیگر در بیت المقدس اعتراف کرده‌اند.
قرار است این افراد امروز در دادگاه حاضر شوند

این افراد بر روی دیوار موزه یادبود قربانیان هولوکاست، شعارهایی چون "اگر هیتلر نبود، صهیونیست‌ها او را ابداع می‌کردند" نوشته بودند.
به نوشته بی بی سی؛ برخی یهودی‌ ها با موجودیت کشور مستقل یهود تا زمان آمدن ماشیح (منجی) مخالف هستند و وجود چنین کشوری را مشروع نمی دانند.
گروهی از این افراد هم می‌گویند که نباید از هولوکاست برای توجیه ایجاد کشور اسرائیل استفاده شود و نفس ایجاد کشور اسرائیل اساسا با مذهب یهودیت در تضاد است.
تعدادی هم بر این باورند که بنیانگذاران اسرائیل برای ایجاد یک کشور یهودی، با هیتلر تبانی کردند

مجازات مقامات محلی چین به دلیل اجبار به سقط جنین
رسانه های دولتی چین گفته اند که یک مقام دولتی در استان شانسی در شمال چین در ارتباط با ماجرای اجبار یک زن باردار به سقط جنین از سمت خود برکنار و چند کارمند محلی به همین دلیل مجازات شده اند.
گزارش های رسانه های همگانی در چین و خارج حاکی از آن بود که مقامات محلی این زن را به دلیل تخطی از قانون تک فرزندی، در هفتمین ماه حاملگی مجبور به سقط جنین کردند اما دقایقی پس از این سقط جنین اجباری، شوهر این زن تصویر همسرش و جنین سقط شده اما کاملا شکل گرفته او را در شبکه اینترنت قرار داد.
ماه گذشته، چن گوانگ چنگ، ناراضی چینی که به دلیل انتقاد از نحوه کنترل جمعیت در چین مدتی را در زندان و حبس خانگی به سر برده بود، پس از پناهندگی به سفارت آمریکا در پکن، توانست موافقت مقامات چینی را برای سفر خود و خانواده اش به آمریکا به دست آورد.